Odin
V deň, keď ťa nájdem...
V deň, keď ťa nájdem, všetko bude dávať zmysel. Pochopím, že každá prekážka na mojej ceste poslúžila na to, aby som ťa našla.
V deň, keď ťa nájdem, objavím časť seba. Možno preto, že som ťa už poznala a čakala som na teba celý život...alebo dva, kto vie.
V deň, keď ťa nájdem, začnem sa báť, či si naozaj skutočný, či nie si len sen. A ty ma vtedy objímeš a ja budem cítiť, že sme si vzájomne vstúpili do sŕdc. Ako puzzle, ktoré je plné neznámych, ktoré treba ešte vyriešiť.
V deň, keď ťa nájdem, uvidíš v mojich očiach všetko, čo doteraz skrývali, čo nik doteraz nevidel, a ucítiš, ako pukajú steny okolo mojej duše.
Read more
1 yr. ago
Odin
1 yr. ago
In response Odin to his Publication
V deň, keď ťa nájdem, chcem s tebou stráviť viac času, ako sama so sebou. Chcem sa s tebou smiať a robiť všetky tie hlúpe veci, ktoré sme doteraz nerobili. Dám ti kľúč k svojmu srdcu, aby si vyriešil všetky moje hádanky, spoznal všetky kúsky môjho príbehu.
V deň, keď ťa spoznám budeš vášňou, spoločníkom, milencom, priateľom, partnerom, všetkou láskou, celým životom...
A dovtedy...možno budeme bozkávať iné ústa, spať v iných posteliach...ale neboj sa, si zapísaný v mojom osude. Skôr, či neskôr sa stretneme a budeme všetkým, aj keď sme zatiaľ ničím.
Prisahám ti, v deň, keď ťa nájdem, spoznám ťa. Budem vedieť, že si to ty.
Len ty, moje kúzlo
Read more